Ημερομηνία Πέμ Ιούλ 31, 2014 18:31

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Κανόνες Δ. Συζήτησης

Η είσοδος απαγορεύεται σε όλους πλην αυτών που αναγνωρίζουν εαυτόν ως κάγκουρα και δέχονται το χιούμορ

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 115 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 09:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τρί Οκτ 20, 2009 19:51
Δημοσ.: 3720
Τοποθεσια: ΑΡΓΟΣ
τις ευχες μου για την ονομαστικη εορτη τουjohny 4x4!!!

πολυχρονος φιλε οτι επιθυμεις!!!αλλα για πεσε μου πειραζει που με το ενα χερι σου εγραφα την ευχη μου στο πληκτρολογιο κ με το αλλο χερι επιανα τα αρχιδια μου??
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 10:12 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Παρ Αύγ 13, 2010 01:31
Δημοσ.: 1836
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Johnny μας και παντα με τετοιες εμπνευσεις να γραφεις για τον Δον :lol: :lol: :lol:

Οτι επιθυμεις ;)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 13:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Ιούλ 01, 2009 12:27
Δημοσ.: 709
Τοποθεσια: Nafplio
Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!
Γιατρέ εγω για δώρο θέλω μια απο αυτά που παράγγειλες και αν δεν έχεις με τι να τα στείλεις θα σου στείλω εγω ενα φορτηγό στη λάρισα να τα παραλάβω....μόνο πες μου η παλέτες είναι ευρωπαλέτες;;;;;
Για να δω αν θα στειλω μεγάλο ή μικρό!!!!!
Σε ευχαριστώ πολύ!
Οι υπόλοιποι μπορείται να τσοντάρετε στο γιατρό για να μου παραγγείλει τα πράγματα!
Να είστε όλοι καλά!
Δον για να διευκολύνεις και λίγο την κατάσταση οταν θα μιλάει ο γιατρός με τους αμερικάνους στο τηλέφωνο θα ήθελα να είσαι εκεί και με το ένα χέρι να πιάνεις το τηλέφωνο και με το άλλο τα @ρχίδια σου για να τους μεταφέρεις αυτήν την αυρα για να μας τα στείλουν στη μισή τιμή!!!!
Αλήθεια..........την ώρα που έκανες το ποστ μου ήρθε μια ανατριχίλα.....σε παρακαλώ σταμάτα να χαιδεύεις τα @ρχιδια σου....
εσυ τα χαιδεύεις και αυξάνεται η θερμοκρασία στο βορειο πόλο και λιώνουν οι παγοι!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Ιουν 17, 2009 11:18
Δημοσ.: 4458
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Γιαννάκι χρόνια σου πολλά. εύχομαι κάθε ευχήσου να βγεί αληθινή και επιτέλους να μοιάσεις λίγο στο μικρό δαχτυλάκι του Μιχαλόπουλου.
απο εμένα μπορείς να έχεις ότι δώρο ζητήσεις. θα στο δώσω με όλη μου την καρδιά. αρκεί να είναι μέσα στις δυνάμεις μου. αλλά ότι ζητήσεις θα στο δώσω.

και για να μην ξεχνιόμαστε... ο Μιχαλόπουλος δεν ξύνει τ'@ρχίδιατου, πλάθει υγεία (όπως λέει και η διαφήμιση) :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 13:59 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Τρί Ιουν 16, 2009 23:13
Δημοσ.: 2439
Johny χρονια πολλα,υγεια ευτυχια και να περασει γρηγορα ο καιρος που θα εισαι φανταρακι...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 14:33 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Ιουν 18, 2009 12:15
Δημοσ.: 2218
Τοποθεσια: ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ
ΕικόναJohny!!!!!!
Σου εύχομαι πάντα το καλύτερο και καλός φαντάρος!!!!!!!! Να μας γυρίσεις γρήγορα και ολάκληρος!!!!!!!!!!!

Facebook: Agelos SpanakosSkype : aspanakos

Proud member of 4x4 KAGKOURAS CLUB
ΕικόναΕικόναΕικόνα

Κι αν δεν υπάρχει μονοπάτι, θα το δημιουργήσουμε.......

ΟΧΙ ΑΛΛO GREEKGLISH!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 15:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

St. Tselios έγραψε:
Johny χρονια πολλα,υγεια ευτυχια και να περασει γρηγορα ο καιρος που θα εισαι φανταρακι...

αστο ρε σταυρο 3 μηνες παει!!!σιγα το πραγμα.μπορει να κατσει 18 μηνες να πειξει το αρχιδι??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 15:25 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Πέμ Ιουν 18, 2009 21:37
Δημοσ.: 1062
Τοποθεσια: ΝΑΥΠΛΙΟ
μιχαλοπολε διακρινω μια εμπαθεια προς το προσωπο του γιαννη και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο...αν εχεις προσωπικα προβληματα μαζι του παρακαλω να τα λυσεται μεταξυ σας και οχι εδω μεσα...δεν ειμαστε υποχρεομενοι ολοι εμεις οι υπολοιποι να ακουμε απο το πρωι τις βωμολοχιες σας. και αν εσυ ξυνεις τα @ρχιδια σου ή οχι στις 8:30 το πρωι.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 15:27 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

kostas654 έγραψε:
μιχαλοπολε διακρινω μια εμπαθεια προς το προσωπο του γιαννη και ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τον λογο...αν εχεις προσωπικα προβληματα μαζι του παρακαλω να τα λυσεται μεταξυ σας και οχι εδω μεσα...δεν ειμαστε υποχρεομενοι ολοι εμεις οι υπολοιποι να ακουμε απο το πρωι τις βωμολοχιες σας. και αν εσυ ξυνεις τα @ρχιδια σου ή οχι στις 8:30 το πρωι.

οταν αγαπας καποιον πολυ ετσι τον βριζεις!!δεν εχεις ακουσει που λενε κατω απο ενα κακο μισος κρυβεται μεγαλη αγαπη???κ ασε συ τις εξυπναδες σου!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εσυ τι εισαι ρε φιλαρακι ο δικηγορος του η τιποτα αλλο???για πες μας??

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Ιαν 07, 2011 15:28 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Πέμ Ιουν 18, 2009 21:37
Δημοσ.: 1062
Τοποθεσια: ΝΑΥΠΛΙΟ
πες μου τι σε βολευει να ακουσεις για να σου δωσω τροφη για σχολια

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 115 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Επόμενο

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες [ DST ]

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε:  
POWERED_BY

Μετάφραση Jorfan και phpBB2.gr